PUBERT NANO 20R

Kód: 34NANO20R
Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: PUBERT
13 490 Kč –20 % 10 790 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
18.8.2022
Zdarma od nás dostanete
--> Lehký kultivátor - 6x demontovatelných kovaných ocelových nožů - Sklopná a výškově nastavitelná řidítka - Přenos síly je řetězem, demontovatelný, mazaný tukem - Univerzální kultivátor, který lze použít s příslušenstvím -...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lehký kultivátor PUBERT NANO 20R

- 6x demontovatelných kovaných ocelových nožů

- Sklopná a výškově nastavitelná řidítka

- Přenos síly je řetězem, demontovatelný, mazaný tukem

- Univerzální kultivátor, který lze použít s příslušenstvím

- Spojka napínání řemenu

- Převodová hřídel o průměru 20 mm

- Hrobkovací KIT

- Provzdušňovací KIT

Francouzský výrobce PUBERT je rodinná firma, která vznikla v roce 1840 ve francouzském městě Vendée, kde vyráběla pluhy. V roce 1960 začala společnost vyrábět doplňky pro zahradnictví. V roce 1976 vyrobila první kultivátor PUBERT.

A v roce 1987 PUBERT vytvořil světový rekord v orání, když dokázal díky dobré kvalitě svých výrobků orat nonstop 24 hodin. Tento výkon je zapsán v Guinnessově knize rekordů.

Od roku 2008 samotná výroba přesahuje 150.000 kusů kultivátorů a roční obrat 60 milionů eur.

Francouzský výrobce značky PUBERT je celosvětovým lídrem ve výrobě kultivátorů.

Made in FRANCE.

Made in FRANCE.

Rotace 3D - PUBERT NANO 20R:

Videa - PUBERT NANO 20R:

Náhradní díly - PUBERT NANO 20R:

50PB0001000291   INSIDE BLADE 30X3 D240, 50PB0001000292   OUTSIDE BLADE 30X3 D240, 50PB0300000040   BAG OF SCREW FOR M1202, 50PB0300010605   SCREW H M6X50, 50PB0300010609   SCREW H EMB CR M6x16, 50PB0300010610   SCREW H EMB CR M6x20, 50PB0300010619   SCREW H M6X45, 50PB0300010811   SCREW H M8X60/22, 50PB0300010815   SCREW H M8X16, 50PB0300010816   SCREW H M8X20, 50PB0300010834   Screw H8x35 Z DIN 6921, 50PB0300010846   SCREW H 8X30, 50PB0300011003   Screw HM 10x35Z FST, 50PB0300011004   SCREW HM 10X40Z, 50PB0300020402   SCREW CHC 4X12, 50PB0300020607   SCREW CHC M6x55 ISO4762, 50PB0300040801   Screw ST HC M8x16DIN 914 45H, 50PB0300060503   SCREW 5/16TH24, 50PB0300080802   SCREW TRCC M8X80, 50PB0300100802   SCREW BHC 8X55, 50PB0300201002   NUT-H-DIN934-I8I-CLE17-M10, 50PB0300210401   BLOCKING NUT M 4 Z, 50PB0300210602   Blocking nut M6Z, 50PB0300260801   Nut H M8 Z notched shoulder, 50PB0300400301   ROUND 3,2X9X1, 50PB0300400602   PLATE WASHER M 6X14X1,2 Z, 50PB0300401001   PLATE WASHER M 10x27x2 Z, 50PB0300410602   Special washer 6,3x19x2,5Z, 50PB0300430801   CROND CONT 8,2X16X1,4 NFE25511, 50PB0300460801   STARLOCK WASHER DIA8, 50PB0300461201   STARLOCK WASHER DIA12, 50PB0300800004   BLACK HANDLEBAR, 50PB0301010003   CLIP PIN PR.8x32, 50PB0301030001   Clip pin beta 2Z, 50PB0301040010   KEY 4,76x4,76x43, 50PB0301040022   KEY 5x5x18 DIN 6885 A, 50PB0301060003   COLLAR, 50PB0302010021   Pulley pin shaft mecanique, 50PB0302010105   AXEL OF TRANSPORT WHEEL, 50PB0302020102   SPACER 12x8x27 Z, 50PB0302020103   SPACER 12x8x26 Z, 50PB0302020104   Spacer 14x8x3 Z, 50PB0302020105   SPACER FOR CLUTCH LEVER, 50PB0302020108   PLASTIC SPACER 12,6x8,2x37,8, 50PB0302020199   SPACER ENTR.14x8x10,7 EP 3MM, 50PB0304000035   Drive belt engine pulley D55, 50PB0304000280   SUPPORT CLUTCH LEVER, 50PB0304000433   SUPPORT CLUTCH LEVER, 50PB0306010006   BALL BEARING6003, 50PB0306010007   BALL BEARING6004, 50PB0306020010   CHAIN 9,52, 50PB0306030053   BELT, 50PB0306050009   BLADE SHAFT, 50PB0306050037   PRIMARY SHAFT, 50PB0306060003   ENGINE PULLEY D50 BORE15, 50PB0306060029   ENGINE PULLEY D50 BORE16, 50PB0308020051   CLUTCH CABLE LG900 CF130, 50PB0308040051   THROTTLE LEVER+CABLE, 50PB0309000032   BLACK WHEEL D150, 50PB0320010017   TINE REMOVABLE PR.240 S, 50PB0320010018   DISK TINE D240 STRAIGHT BLADE, 50PB0330062002   EXHAUST GRILL LONCIN 87CC, 50PB0330072001   EXHAUST GRILL FJ100 KAWASAKI, 50PB0330072002   GAS CYLINDER CONTROL, 50PB0330082001   EXHAUST GRILL GT241, 50PB0330092002   EXHAUST GRILL R100, 50PB0340060020   PLASTIC COVER PLATE FTS BLACK, 50PB0340060029   HANDLEBAR JUNC.M1005BLACK, 50PB0340060039   HANDLEBAR JUNC. M1005RED, 50PB0340060040   HANDLEBAR JUNC. M1005PURPLE, 50PB0340060044   HANDLEBAR JUNC. M1005 BROWN, 50PB0340060046   BELT COVER M1202 YELLOW, 50PB0340060047   BACK COVER M1202 BLACK, 50PB0340060048   TINE GUARD M1202 BLACK, 50PB0340060049   BELT COVER M1202 RED, 50PB0340060051   TINE GUARD M1202 RED, 50PB0340060052   BELT COVER M1202 BLUE, 50PB0340060053   BACK COVER M1202 BLUE, 50PB0340060054   TINE GUARD M1202 BLUE, 50PB0340060055   HANDLEBAR JUNC. M1005 BLUE, 50PB0340060056   BELT COVER M1202 GREEN, 50PB0340060057   BACK COVER M1202 GREEN, 50PB0340060058   TINE GUARD M1202 GREEN, 50PB0340060060   BELT COVER M1202 ORANGE, 50PB0340060061   BACK COVER M1202 ORANGE, 50PB0340060062   ADD.TINE GUARD M1202, 50PB0340060063   HANDLEBAR JUNC. M1005 ORANGE, 50PB0341000002   PLASTIC SPACE, 50PB0341000007   Transmission pulley, 50PB0341000030   RING 20X30X4, 50PB0341000038   HAND SIDE GRIP PR.22, 50PB0503000031   DIM 28 x 16, 50PB0503000043   ETIQ. GAS (SS STOP) TO PNEUM, 50PB0503000045   ETIQ. GAS HANDLE (WITH STOP), 50PB0503000062   STICKER NOISE LEVEL, 50PB0503000094   STICKER SECURITY, 50PB3002180306   HANDLEBAR BRACKET 40x6 BLACK, 50PB3002180506   HANDLEBAR BRACKET 40x6, 50PB3002180606   HANDLEBAR BRACKET 40x6 GREY, 50PB3002181306   HANDLEBAR BRACKET 40x6 RED, 50PB6001040003   FTS TRANSMISSION BLACK, 50PB6002010305   FLANGE 1/4,6xMECABECHE/FTS, 50PB6002010306   BLACK TRANSMISSION HOUSINGx1/4, 50PB6002010311   DOUBLE WHEEL SUPPORT MECAB, 50PB6002010605   FLANGE 1/4,6xMECAB./FTS GREY, 50PB6002012305   FLANGE 1/4,6xMECAB./FTS BLUE, 50PB6002013405   FLANGE 1/4,6xMECAB./FTS YELLOW, 50PB6002013505   FLANGE 1/4,6xMECAB./FTS GREY, 50PB6002013605   FLANGE 1/4,6xMECAB./FTS GREEN, 50PB6002040106   PLATE FOR CLUTCH LEVER FTS, 50PB6002040205   SPUR FTS ZINC PLATED, 50PB6002050301   TINE GUARD M1202 BLACK, 50PB6002050302   FRAME OF FTS BLACK, 50PB6002050501   TINE GUARD M1202 GREY, 50PB6002050502   FRAME OF FTS GREY, 50PB6002050601   TINE GUARD M1202 GREY, 50PB6002050602   FRAME OF FTS GREY, 50PB6002051301   TINE GUARD M1202 RED, 50PB6502020302   RIGHT HANDLEBAR M1005 BLACK, 50PB6502020303   LEFT HANDLEBAR M1005 BLACK, 50PB6502020304   HANDLEB.LINK TUBE M1005 BLACK, 50PB6502020502   RIGHT HANDLEBAR M1005 GREY, 50PB6502020503   LEFT HANDLEBAR M1005 GREY, 50PB6502020504   HANDLEB.LINK TUBE M1005 GREY, 50PB6502020702   RIGHT HANDLEBAR M1005 GREY, 50PB6502020703   LEFT HANDLEBAR M1005 GREY, 50PB6502020704   HANDLEB.LINK TUBE M1005 GREY, 50PB6502021304   HANDLEB.LINK TUBE M1005 RED, 50PB6502022004   HANDLEB.LINK TUBE M1005 GREEN, 50PB6502023602   RIGHT HANDLEBAR M1005 GREEN, 50PB6502023603   LEFT HANDLEBAR M1005 GREEN, 50PB6502023604   HANDLEB.LINK TUBE M1005 GREEN, 50PB6502024002   RIGHT HANDLEBAR M1005 GREY, 50PB6502024003   LEFT HANDLEBAR M1005 GREY, 50PB6502024004   HANDLEB.LINK TUBE M1005 GREY, 50PBR100   PUBERT Motor R100,

Doplňkové parametry

Kategorie: Benzínové kultivátory
Doporučená plocha: 500 m2
Hloubka balení: 46 cm
Hmotnost: 27 kg
Kapacita pal. nádrže: 2 l
Motor: PUBERT R80V
Obsah: 79 ccm
Olejová nádrž: 0,35 l
Pracovní nástroje: 6 nožů o průměru 240 mm (součástí balení)
Pracovní šířka: 20 / 30 / 46 cm
Převodovka: 1 rychlost vpřed (140 ot./min.)
Šířka balení: 65 cm
Výkon motoru: 1,4 kw až 3600 ot./min.
Výška balení: 51 cm
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Prodej zahradní techniky
  • ProdejZahradniTechniky.cz
  •  Prodej a servis
  •  info@prodejzahradnitechniky.cz
  •  info: + 420 773 646 597(Po-Pá:8-17)
  •  servis: + 420 773 646 597(Po-Pa:8-17)
  •  objednávky: + 420 773 646 597(Po-Pá:8-17)
TOPlist prodej zahradní techniky
CREDIT SHOP s.r.o., Dolní Nová Ves 148, 507 81 Lázně Bělohrad, IČO: 27553302, DIČ: CZ27553302

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení